NGV China 2014 - na bogato

Robert Markowski
źródło: NGV China
Dodany: 07.05.2014

 
Nie na darmo Chiny nazywa się Państwem Środka – wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach kraj ten stanie się centralnym punktem światowej gospodarki (o ile przyjmiemy, że to jeszcze nie nastąpiło). Wszystko robi się tam z rozmachem i pompą, a targi i wystawa NGV 2014 nie stanowią pod tym względem wyjątku.

 

500 wystawców z ponad 30 krajów, 60 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i 30 tys. zwiedzających to liczby, którymi mało która impreza może się pochwalić. Zwłaszcza tak specjalistyczna, jak ta, poświęcona pojazdom napędzanym CNG i wszystkiemu, co się z nimi wiąże, a więc także transportowaniu paliwa i infrastrukturze tankującej. W Chinach jednak wszystko jest wielkie, rynek sprężonego gazu ziemnego jako źródła zasilania dla silników ciężarówek, autobusów i samochodów osobowych także. Ocenia się go na ponad milion pojazdów, liczbę stacji na 3000, a zdolności produkcyjne chińskich koncernów motoryzacyjnych na 100 tys. egzemplarzy wszystkiego, co jeździ na metanie.

Logo NGV China 2014fot. NGV China15. edycja jednej z największych imprez branży CNG na świecie czeka na zainteresowanych

Oczywiście z Polski do Chin jest kawałek, a nasza branża CNG w porównaniu z tamtejszą to mrówka w starciu z brontozaurem, ale skoro jest tak źle, to znaczy, że może być tylko lepiej, więc może warto się wybrać i podejrzeć, co mają do pokazania i powiedzenia światowi giganci sektora NGV. Zainteresowani powinni odwołać wszelkie inne plany na dni 7-9 maja 2014 r. i już teraz zacząć rozglądać się za wygodnym połączeniem lotniczym z Pekinem. Radzimy spakować do bagażu maskę antysmogową – pomimo znacznej liczby metanowych pojazdów, chińska stolica wciąż zmaga się z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza. Szczegółów udziela organizator poprzez swoją stronę internetową, gazeo.pl partneruje zaś wydarzeniu od strony medialnej.


Good Przydatny artykuł (2)
Bad Mógłby być ciekawszy (0)Partnerzy
Ustawienia plików cookie