Figas & Vehigas 2014

Ewa Litwińska
źródło: Thais Corporation S.A.C.
Dodany: 21.08.2014

 
Co dwa lata Lima staje się gospodarzem Międzynarodowych Targów Gazowych, które zrzeszają producentów, dystrybutorów i dostawców z branży gazowej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia. Ameryka Południowa przyjmuje nas z otwartymi rękami!

 

Nie da się ukryć, że peruwiański rynek jest bardzo konkurencyjny, a popyt na produkty LPG/CNG wciąż rośnie – dlatego też przyciąga nie tylko lokalne przedsiębiorstwa, ale też te z zagranicy. Targi Figas & Vehigas to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstw z Ameryki Południowej i świata – również z Polski.

W 2012 roku Figas & Vehigas odwiedziło ponad 6000 gości, a swoje produkty i usługi zaprezentowało ponad 100 firm z całego globu, z kolei w tym roku organizatorzy spodziewają się około 8000 odwiedzających – to dopiero imponujące liczby!

Wśród produktów prezentowanych przez lokalnych i zagranicznych producentów znajdą się silniki gazowe, kity i mini kity, systemy dual-fuel, pojazdy zasilane LPG i CNG i wiele innych, tak więc… nie przegap okazji i już dziś rezerwuj bilet do Peru!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.


Good Przydatny artykuł (3)
Bad Mógłby być ciekawszy (0)Partnerzy
Ustawienia plików cookie