Rozwiń narzędzia CNG

Zwiń narzędzia CNG

BARTER S.A.

Białystok (podlaskie) Legionowa 28

BARTER S.A.

 

BARTER S.A. jest firmą ze 100% udziałem kapitału polskiego, prężnie rozwijającą się  w sektorze energetycznym. W branży działa już od 1999 roku.

Podstawowym profilem działalności Spółki jest sprzedaż i dystrybucja gazu płynnego, gazu LNG i nawozów. Spółka posiada własny terminal przeładunkowy w Sokółce, którego głównym zadaniem jest przeładunek, magazynowanie i dystrybucja gazu płynnego, węgla oraz nawozów mineralnych. BARTER S.A. dysponuje rozlewniami gazu płynnego, zlokalizowanymi w Barczewie, Bydgoszczy, Sokółce, Sosnowcu i Żarach, wyposażonymi w nowoczesne urządzenia i linie technologiczne, zbiorniki magazynowe na gaz płynny, własne bocznice kolejowe z punktami przeładunkowymi, nowoczesne autocysterny do przewozu gazu płynnego oraz samochody dostawcze do przewozu butli. Jest równocześnie licencjonowanym przewoźnikiem kolejowym.

Ponadto Barter posiada nowoczesne stacje regazyfikacji skroplonego gazu ziemnego LNG, które cechują się najwyższymi standardami energetycznymi. LNG, dostarczany jest do klienta bezpośrednio z terminal polskich, m.in. w Świnoujściu, bądź importowany z innych europejskich terminali. Doskonała infrastruktura przedsiębiorstwa pozwala zachować ciągłość pracy oraz terminowość dostaw do wszystkich kontrahentów.

Barter S.A. jest jednym z członków – założycieli związku pracodawców – Polskiej Platformy LNG. Platforma działa na zasadzie branżowego klastra, w którym poszczególne podmioty wzajemnie wykorzystują swoje doświadczenia, wspierają się i promują branżę LNG – nie tylko w transporcie morskim, ale też w drogowym, czy w przemyśle.

W ramach swojej działalności Barter S.A. przeprowadza szkolenia specjalistyczne operatorów i kierowców przewożących LNG w zakresie obsługi i eksploatacji urządzeń. Ponadto Firma zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa LNG (safety training) pod nazwą Warsztaty Bezpieczeństwa LNG dla użytkowników oraz specjalistów LNG i służb ratunkowych.

BARTER S.A.
BARTER S.A.
BARTER S.A.

Białystok (podlaskie) Legionowa 28

Powiększ mapę

Poleć znajomemu

1 + 9 =

Twoje pytanie trafi do: BARTER S.A.

* pola wymagane

1 + 9 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

1 + 9 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: BARTER S.A.Dane kontaktowe

1 + 9 =

Partnerzy
Ustawienia plików cookie