GasShow 2017 wystartowało!

Robert Markowski
źródło: informacja własna
Dodany: 05.04.2017

 
Stało się to, na co czekała cała branża LPG, CNG i LNG w Polsce i nie tylko – w Warszawie rozpoczęły się targi GasShow 2017, czyli doroczne święto sektora gazowych paliw alternatywnych. Przed nami dwa dni premier, rozmów i prelekcji. Będzie się działo!

 
REKLAMA
Ekspozycja pojazdów metanowych na GasShow 2017fot. CNG-LNG.plPaliw metanowych na GasShow zabraknąć nie może!

GasShow jest w branży paliw gazowych punktem orientacyjnym - wyciągnięcie od producentów informacji o nowych systemach czy choćby pojedynczych komponentach graniczy z cudem, a jeżeli już ktoś uchyla rąbka tajemnicy, to często w bardzo ogólnikowej formie. To oczywiście podgrzewa atmosferę oczekiwania i zachęca do niemal łapczywego rzucenia się na targowy parkiet po otwarciu imprezy. Co niniejszym czynimy, jako że GasShow 2017 właśnie otworzyło swe podwoje dla zwiedzających!

Jako że tradycja (i nasza pozycja na rynku mediów branży LPG/CNG/LNG) zobowiązuje, będziemy regularnie dzielić się z Wami wrażeniami prosto z hali EXPO XXI (także poprzez nasz kanał na Twitterze), a już drugiego dnia zamierzamy zaproponować Wam szerszą, całościową relację. Zaglądajcie do nas i szukajcie materiałów oznaczonych tagiem GasShow 2017 - po jego kliknięciu w dowolnym tekście lub galerii pojawi się lista wszystkich treści, które go zawierają. Nie przegapcie niczego!


Good Przydatny artykuł (1)
Bad Mógłby być ciekawszy (0)Partnerzy