EXPO-GAS jednak we wrześniu

Targi Kielce
źródło: Targi Kielce
Dodany: 12.02.2021
Informacja producenta

 
Targi Techniki Gazowniczej zaplanowane na kwiecień 2021 po analizie sytuacji decyzją Targów Kielce oraz Izby Gospodarczej Gazownictwa odbędą się we wrześniu.

 
REKLAMA

Obawy o bezpieczny udział w wydarzeniu, podczas gdy sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie nie jest ustabilizowana podnoszone przez przedstawicieli branży są jak najbardziej tożsame ze stanowiskiem organizatorów wydarzenia. Ewentualność taka była brana pod uwagę, dlatego na spotkanie branży gazowniczej czekał jesienny termin - od 22 do 23 września 2021 roku.S

Przypomnijmy, że Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS od 11 lat odbywające się w kieleckim ośrodku to najważniejsza wystawa branży w kraju. W specjalistycznym zakresie branżowym wydarzenia znajdują się: sieci, urządzenia i odbiorniki gazowe, aparatura kontrolno-pomiarowa stosowana w gazownictwie, urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu.  W targach EXPO-GAS tradycyjnie już biorą udział wszyscy liderzy branży w naszym kraju.

Do zobaczenia we wrześniu w Targach Kielce.


Good Przydatny artykuł (1)
Bad Mógłby być ciekawszy (0)Partnerzy