08.05.2013

Reduktor Falcon

Wśród produktów kanadyjskiej firmy Alternative Fuel Systems (AFS) znajdują się wtryskiwacze, układy zapłonowe, sterowniki silników oraz regulatory ciśnienia gazu ziemnego.
REKLAMA
Regulator ciśnienia Falconfot. Alternative Fuel SystemsRegulator ciśnienia Falcon

Regulator ciśnienia Falcon jest urządzeniem dwustopniowym zapewniającym zmniejszenie ciśnienia gazu ziemnego przechowywanego w butlach (20 MPa) do poziomu wymaganego przez wtryskiwacze (od 0,175 do 1 MPa).

Reduktor charakteryzuje się bardzo wydajnym układem ogrzewania, który pozwala na pracę z maksymalną wydajnością (100 Nm3/h przy ciśnieniu 1 MPa) przez dłuższy czas. Układ ogrzewania reduktora jest skonstruowany w taki sposób, że nawet gdyby doszło do uszkodzenia płaszcza wodnego nie dojdzie do wycieku gazu.

Regulator Falcon został dostarczony do odbiorców na całym świecie w liczbie kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy i cieszy się znakomitą opinią. Produkt ten jest wykorzystywany w nowych pojazdach przez producentów, a firmy dokonujące konwersji na zasilanie gazowe stosują go w samochodach używanych.


Sprawdź! Zapraszamy na nasz kanał na TwitterzeNewsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na CNG i LNG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Piotr Złoty
źródło: Alternative Fuel Systemscng-lng.pl 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.