Rozwiń narzędzia CNG

Zwiń narzędzia CNG

LNG Silesia Sp. z o.o.

Łaziska Gorne (śląskie) Leśna 1

LNG Silesia Sp. z o.o.

 

Podstawową działalność Spółki LNG-Silesia stanowi dystrybucja i sprzedaż skroplonego gazu ziemnego LNG. Spółka oferuje również usługi związane z budową stacjonarnych jak i mobilnych stacji magazynowania i regazyfikacji LNG, ich serwisowaniem oraz doradztwem technicznym. Spółka działa na rynku od 2010 roku i w ramach swojej działalności wykonała wiele inwestycji związanych z budową stacji LNG.

LNG-Silesia posiada koncesję Urzędu Regulacji Energetyki na obrót paliwami gazowymi oraz na obrót gazem ziemnym z zagranicą.

Sprzedaż LNG

Zajmujemy się sprzedażą LNG do odbiorców końcowych, podmiotów krajowych posiadających koncesję OPG i status PPG (sprzedaż bez akcyzy) oraz na rzecz podmiotów zagranicznych. Usługa kompleksowa obejmuje również transport oraz rozładunek produktu na stacji odbiorcy. Przewóz realizujemy za pomocą wyspecjalizowanego transportu, a rozładunek jest dokonywany przez doświadczonych pracowników posiadających stosowne uprawnienia.

Dostawy LNG do naszych Klientów opieramy głównie na źródłach krajowych takich jak Terminal w Świnoujściu, Instalacje odazotowania gazu ziemnego w Odolanowie i Grodzisku Mazowieckim.

Budowa stacji LNG

Realizujemy budowę stacjonarnych stacji magazynowania i regazyfikacji LNG na terenie zakładu klienta. Wykonujemy projekt technologiczny i starannie dobieramy odpowiednie urządzenie dostosowane do potrzeb. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji, począwszy od uzyskania wszelkich pozwoleń, poprzez wykonanie fundamentów i posadowienie urządzeń, aż do wdrożenia systemów detekcji gazu i pomiarów.

Dla Klientów oczekujących na przyłączenie do sieci gazowej przedstawiamy ofertę budowy tymczasowego źródła zasilania gazem opartą na mobilnych urządzeniach do regazyfikacji LNG. Rozwiązania mobilne sprawdzają się również przy awariach gazociągów jak i planowanych pracach na sieciach gazowych.

Serwis stacji LNG

Prace serwisowe są wykonywane przez wykwalifikowany personel posiadający konieczne uprawnienia i rozległą wiedzę na temat działania stacji. Zajmujemy się regulacją i kalibracją urządzeń przeprowadzamy badanie szczelności armatury i sprawdzamy poprawność działania urządzeń. Przeprowadzamy szkolenia dla obsługi stacji regazyfikacji, wykonujemy audyt instalacji klienta i pomagamy poprawić efektywność funkcjonowania instalacji. Pracujemy zgodnie z wymaganiami BHP opartymi na najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb energetycznych klientów z zapewnieniem ciągłości dostaw LNG, przy szczególnej dbałości o bezpieczeństwo.

LNG Silesia Sp. z o.o.
LNG Silesia Sp. z o.o.
LNG Silesia Sp. z o.o.
LNG Silesia Sp. z o.o.


Łaziska Gorne (śląskie) Leśna 1

Powiększ mapę

Poleć znajomemu

9 × 6 =

Twoje pytanie trafi do: LNG Silesia Sp. z o.o.

* pola wymagane

9 × 6 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

9 × 6 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: LNG Silesia Sp. z o.o.Dane kontaktowe

9 × 6 =

Partnerzy