Rozwiń narzędzia CNG

Zwiń narzędzia CNG

Gazuno

Gdynia (pomorskie) Al. Zwycięstwa 96/98

Gazuno

Siłą jest nasz zespół.

Firma Gazuno powstała w 2013 roku wydzielając się po pięciu latach doświadczeń z Działu Gazowych Pomp Ciepła firmy Flowair. Jesteśmy zespołem młodych i kreatywnych ludzi, którzy na co dzień łączą wiedzę, pasję i entuzjazm. Nasza siedziba mieści się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, gdzie oprócz przestrzeni biurowej, posiadamy laboratorium z instalacją testową.

 

Wspieramy od koncepcji po realizację.

Pomagamy klientom zrozumieć zalety technologii gazowych absorpcyjnych pomp ciepła. Wspieramy pracę projektantów branżowych oraz wykonawców systemów grzewczych przy pierwszych instalacjach w nowej technologii. Dużą satysfakcję daje nam wypracowanie z klientem takiego rozwiązania, które przy rozsądnych kosztach inwestycyjnych, da jak najkrótszy okres zwrotu, dzięki niskim kosztom eksploatacji.

 

Wspieramy projektowanie.

Dbamy o jak najwyższą jakość projektów. Pomagamy w spełnieniu wymogów budowlanych i Warunków Technicznych 2017/2021. Idziemy z duchem czasu dlatego wskazujemy nowoczesne narzędzia do projektowania, takie jak BIM czyli Modelowanie Informacji o Budynku. Stworzyliśmy kompletną bibliotekę naszych urządzeń.

 

Automatykę uszyjemy na miarę.

Indywidulanie podchodzimy do każdego projektu, dzięki czemu system jest dopasowany do projektu i wymagań inwestora. Zdalny dostęp umożliwia nam monitoring pracy urządzeń oraz szybką reakcję.

 

Prowadzimy prace badawcze.

Obserwacja nowych technologii grzewczych, daje nam możliwość kształtowania kierunków jej rozwoju. Dzięki temu powstały wymyślone przez nas nowe rozwiązania na rynku grzewczym jak np. buforo-wymiennik czy sumator napięć, które zwiększają w sposób znaczący sprawność systemu. Najważniejsze jest dla nas, aby klient płacił jak najniższe rachunki za ogrzewanie.

 

Spotkajmy się.

Działamy na terenie całej Polski. Spotkania są dla nas bardzo ważne, ponieważ mamy możliwość zaprezentowania wartości i poznania realnych potrzeb klienta. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 

Naprawdę warto z nami współpracować!

Gazuno
Gazuno
Gazuno
Gazuno

Gazuno
Gazuno
Gazuno
Gazuno

Gdynia (pomorskie) Al. Zwycięstwa 96/98

Powiększ mapę

Poleć znajomemu

14 - 4 =

Twoje pytanie trafi do: Gazuno

* pola wymagane

14 - 4 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

14 - 4 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: GazunoDane kontaktowe

14 - 4 =

Partnerzy