CNG-LNG.pl zaprasza na fanpage

Robert Markowski
źródło: informacja własna
Dodany: 12.07.2017

 
Portal CNG-LNG.pl zadebiutował w nowej, odświeżonej odsłonie. Można go teraz przeglądać również na urządzeniach przenośnych. To nie koniec nowości – zwiększamy także naszą obecność i aktywność w mediach społecznościowych.

 
REKLAMA
fot. CNG-LNG.pl"Błękitne paliwo" nie może być nieobecne w serwisach, których podstawowym kolorem również jest niebieski!

Po kilku miesiącach obecności w serwisie Twitter, z którego absolutnie nie rezygnujemy, pojawiamy się także na Facebooku. Można nas znaleźć wpisując nasz adres (CNG-LNG.pl) w tamtejszą wyszukiwarkę lub wpisując wprost w oknie przeglądarki adres facebook.com/cnglngpl. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia naszego profilu – dzięki temu jeszcze łatwiej być na bieżąco z naszymi informacjami i można mieć pewność, że nic ważnego nie umknie uwadze.

Facebook to także miejsce, gdzie można wyrazić opinię i wymienić z innymi użytkownikami poglądy na poruszane przez nas zagadnienia. Zachęcamy do odwiedzin, polubienia i aktywnego uczestnictwa w życiu naszej metanowej społeczności, a więc także do udostępniania naszych treści, by kwestie ważne dla sektora CNG/LNG w Polsce docierały do jak najszerszego grona odbiorców. Do zobaczenia w wirtualnej rzeczywistości!


Good Przydatny artykuł (1)
Bad Mógłby być ciekawszy (0)Partnerzy