Rozwiń narzędzia CNG

Zwiń narzędzia CNG

Sortuj:

ENERGY GAZ POLSKA Małgorzata Nizińska

Warszawa (mazowieckie) Ostrobramska 38a

ENERGY GAZ POLSKA Małgorzata Nizińska

To dla Państwa podnosimy swoje kwalifikacje!

Posiadamy homologacje do montażu instalacji LPG w nowych samochodach grupy VW bez utraty gwarancji oraz zostaliśmy upoważnieni w ramach
Gwarancji Ogólnopolskiej Assistance do wykonywania przeglądów oraz napraw gwarancyjnych w samochodach: Chevrolet, Seat, Mitsubishi, Peugeot 207 oraz grupy VW - będących w okresie gwarancji!


DRODZY KLIENCI - WARSZTAT CZAKRAMU PRZENIESIONY DO ENERGY GAZ POLSKA!


Informujemy, że z dniem 20 maja 2013 roku
SERWIS FIRMOWY CZAKRAM WARSZAWA, ul. MACIEJKI 12 ZOSTAŁ PRZENIESIONY DO
ENERGY GAZ POLSKA
ul. Ostrobramska 38a,
04-193 Warszawa
tel. 22 810 00 90, 504 200 10

W celu zapewnienia Wszystkim Klientom firmy Czakram profesjonalnej obsługi
Energy Gaz Polska przejmuje za firmę Czakram Warszawa obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń LPG i uprawniona jest do świadczenia usług w ramach systemu Assistance. Zapewniamy, że w EGP spotkają się Państwo z fachową obsługą i z profesjonalnym serwisem, który oparty jest na wieloletnim doświadczeniu Naszych Pracowników.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług EGP i oczekujemy na Państwa w naszym serwisie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-18.00.

Prowadzimy działalność w zakresie montażu i serwisu instalacji gazowych w samochodach napędzanych silnikami benzynowymi. Zajmujemy się również mechaniką pojazdową oraz chip-tuningiem. Działalność ENERGY GAZ POLSKA oparta jest na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy wykwalifikowanych Pracowników i chęci zapewnienia PAŃSTWU profesjonalnej obsługi.
Pragniemy zapewnić, iż w razie jakichkolwiek zapytań, do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Biura Obsługi Klienta, Montażyści oraz Szef Działu Technicznego, służący wiedzą i doświadczeniem.

Nasza oferta: - Monowtrysk - Lovato Smart - Lovato Fast do sam. 6-cyl. - Lovato Fast do sam. 8-cyl. - Stag 4 do sam. 4-cyl. do 100KM - Stag 300-4 do sam. 4-cyl - Stag 300 PREMIUM do sam. 4-cyl. z system auto-adaptacji - Stag 300-6 do sam. 6-cyl. - Stag 300-8 do sam. 8-cyl. - Landi Renzo Omegas do sam. 4-cyl. do 150KM - Landi Renzo Omegas do sam. 4-cyl. powyżej 150KM i TURBO/KOMP. - Landi Renzo Omegas do sam. 6-cyl. - Landi Renzo Omegas do sam. 8-cyl. - BRC S24 do sam. 4-cyl. do 150KM - BRC S24 do sam. 4-cyl. powyżej 150KM i TURBO/KOMPRESOR - BRC P&D do sam. 6-cyl. - BRC P&D do sam. 8-cyl. - Prins do sam. 4-cyl. - Prins do sam. 6-cyl. - Prins do sam. 8-cyl. - Wtryski HANA do instalacji STAG - Wlew gazu we wlewie paliwa - Lubryfikator - Zbiornik podwieszany Konfiguracja instalacji gazowej do innych typów zasilania benzynowego jest ustalana telefonicznie.

Mechanika: - USŁUGI MECHANICZNE - ZAWIESZENIE - UKŁAD PRZENIESIENIA NAPĘDU - FILTRY, OLEJ I PŁYNY - TŁUMIKI"

Warszawa (mazowieckie) Ostrobramska 38a

Powiększ mapę

Poleć znajomemu

5 × 1 =

Twoje pytanie trafi do: ENERGY GAZ POLSKA Małgorzata Nizińska

* pola wymagane

5 × 1 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

5 × 1 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: ENERGY GAZ POLSKA Małgorzata NizińskaDane kontaktowe

5 × 1 =

CNG - stacja sosnowiec
Partnerzy