Rozwiń narzędzia CNG

Zwiń narzędzia CNG

ARKO Sp. z o.o.

Warszawa (mazowieckie) Drumli 3

ARKO Sp. z o.o.

ARKO Sp. z o.o. – wyłączny polski przedstawiciel HEROSE GmbH, światowego lidera w produkcji zaworów do zastosowań kriogenicznych.

Współpracując z Herose GmbH od niemal 20 lat dostarczamy na polski rynek najwyższej jakości:

– armaturę stosowaną w magazynowaniu, transporcie i regazyfikacji ciekłych gazów,
w tym LNG;
– zawory bezpieczeństwa do powietrza, pary, gazów i cieczy;
– zaworów i zasuw do systemów olejowych w transformatorach.


Bezpieczeństwo, trwałość i jakość oferowanych wyrobów powodują, że cieszą się one zaufaniem wiodących światowych producentów gazów technicznych; producentów zbiorników kriogenicznych; wiodących światowych firm

Wprowadzane innowacje oraz stałe udoskonalenia uzupełniają paletę oferowanych produktów czyniąc z Herose producenta kompletnych rozwiązań w zakresie armatury kriogenicznej stosowanej przy zbiornikach stacjonarnych, cysternach i instalacjach ciekłych gazów.
Doświadczenie w produkcji zaworów do zastosowań kriogenicznych w naturalny sposób spowodowało naszą obecność na rosnącym rynku ciekłego gazu ziemnego LNG – paliwa przyszłości. Dostarczamy rozwiązania stosowane zarówno na lądzie, jak i na morzu.


Innowacje w zakresie nowych produktów oraz stosowanych materiałów wzbogacają paletę oferowanych zaworów bezpieczeństwa, otwierając przy tym drogę na nowe gałęzie przemysłu. Rosnąca ilość zaworów wytwarzanych ze stali nierdzewnej pozwala oferować rozwiązania dla wymagających warunków pracy, zarówno pod względem ciśnienia, jak i temperatury.

Długoletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z fabryką pozwalają nam zapewnić Państwu wysoki standard obsługi i doradztwa. Zapraszamy do współpracy.

Warszawa (mazowieckie) Drumli 3

Powiększ mapę

Poleć znajomemu

3 × 8 =

Twoje pytanie trafi do: ARKO Sp. z o.o.

* pola wymagane

3 × 8 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

3 × 8 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: ARKO Sp. z o.o.Dane kontaktowe

3 × 8 =

REKLAMA
Partnerzy